GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Ljuslykta 13899333

nr 1389 9333

Ljuslykta

Lisa Larson (f. 1931), Sverige. Lusthuset Nyckelviken. Signerad, daterad 1993, "Ex. Nr119". Höjd: 19 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 5 april 2021
kl 19:29:26